Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe Hormann

Firma Hormann to także jeden z największych producentów bram typowo przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór rozwiązań dla biznesu. Mamy bramy magazynowe (segmentowe i szybkobieżne), a także bramy kratowane i wahadłowe. Do większych garaży polecamy także specjalne wrota od Hormann, które obok solidności i wytrzymałości zapewniają także szybką, płynną i w pełni bezpieczną pracę. To nie wszystko – znajdą Państwo u nas także bramy wjazdowe i wahadłowe, a także kurtyny paskowe czy bramy opracowane z myślą o halach sportowych.

Jakie rozwiązanie będzie dla Państwa firmy najlepszym? Każda z bram przeznaczona jest do nieco innego celu. Bramy segmentowe to idealny wybór wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca – otwierają się niemalże całkiem pionowo. Z kolei rozwiązania szybkobieżne to rozwiązanie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, a optymalizujące zużycie energii (doskonała izolacyjność). Z kolei bramy i kraty typu rolowanego to świetny sposób na wrota wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt dużo przestrzeni – po zamknięciu, cała konstrukcja chowa się za nadprożem.

Bramy przemysłowe Wiśniowski

Profesjonalne zastosowania wymagają najlepszego doboru elementów! Specjalnie dla potrzeb Państwa firmy oferujemy szeroki wybór bram przemysłowych od renomowanego polskiego producenta – Wiśniowski. W najlepszych cenach mamy zarówno bramy roletowe, przesuwno-podwieszane (także w wersji Slide Pro – idealne do miejsc o ograniczonej przestrzeni), jak również bramy harmonijkowe czy systemy przeładunkowe. Logo firmy Wiśniowski na każdym z tych produktów to pewność perfekcyjnej jakości wykonania i trwałości przez lata eksploatacji.

Bramy przemysłowe Wiśniowski

Bramy przemysłowe Wiśniowski

Która z tych propozycji będzie dla Państwa firmy najlepszą? Bramy roletowe to propozycja dla wymagających – oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności, zapewniając przy tym doskonałą trwałość (haki przeciwwiatrowe, aluminiowe prowadnice oraz uchwyty wzmacniające). Z kolei bramy typu przesuwno-podwieszanego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zamknięcie otworu o dużej szerokości (w wersji Slide Pro – z ograniczoną przestrzenią). A bramy harmonijkowe to perfekcyjne wręcz połączenie nowoczesnego wyglądu, wraz z praktycznością użytkowania.