Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Osłony okienne

Osłony okienne to istotna część spójnej dekoracji i aranżacji okna. Dzięki temu okno nie tylko wygląda lepiej, ale przede wszystkim przestrzeń jest zaciemniona przed ostrym słońcem czy wzrokiem sąsiadów. Bez wątpienia jednak piękne rolety, żaluzje czy zasłony mogą być dodatkowo piękną ozdobą mieszkania.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty do osłony okien. Stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wybierają rolety czy żaluzje na lata. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów i bogatą ofertę kolorystyczną.

Różnorodna oferta rolet okiennych

W naszym sklepie mogą Państwo wybierać spośród różnorodnych rolet i żaluzji okiennych, do montażu w każdym pomieszczeniu. Szczególnie popularne są klasyczne rolety okienne oraz żaluzje. W naszym sklepie znajdą Je Państwo w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu łatwo idealnie dobrać je do reszty wystroju pomieszczenia.

Nie tylko klasyczne żaluzje i rolety – obecnie na rynku jest wiele nowoczesnych produktów. U nas mogą Państwo wybierać spośród rolet wewnętrznych i zewnętrznych, żaluzji klasycznych oraz wertykalnych, a także niebanalnych plis okiennych. Duży wybór pozwoli na szybko wybór dla każdego, nawet niestandardowego okna.

Żaluzje i verticale do okien

Żaluzje są bardzo popularnym elementem wystroju okien. Dzięki żaluzjom łatwo ograniczymy znaczne wpadanie światła dziennego i ochronimy swoją prywatność. Nowoczesne żaluzje są trwałe, solidnie wykonane i łatwiejsze w czyszczeniu. Ich kolor można dopasować do kolorystyki mieszkania lub ram okiennych.

Nie tylko jednak horyzontalne, klasycznie wykonane żaluzje – w naszej ofercie znajdą Państwo również żaluzje typu verticale, w których zasłaniające pasy ułożone są wertykalnie, czyli pionowo. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie, coraz częściej stosowane w wielu domach.

Plisy – rozwiązanie na okna niestandardowe

Ciekawym rozwiązaniem do praktycznej i efektownej aranżacji okna są rolety plisowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Ich bogata kolorystyka i znaczny poziom zaciemnienia zwiększa ich funkcjonalność, a wysoka estetyka wykonania pozwala na stworzenie eleganckiego wnętrza.

Przede wszystkim jednak ich najważniejszą cechą jest możliwość montażu nawet na najbardziej niestandardowych oknach. Okna dachowe, okrągłe czy inne mniej klasyczne rozwiązania – plisy sprawdzą się idealnie. Możliwość doboru kolorystycznego jeszcze bardziej ułatwi stworzenie efektownego wnętrza.

Rolety zewnętrzne różnego typu

Oferujemy także szeroki wybór rolet zewnętrznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowo trwałe rolety podtynkowe oraz fasadowe. Ich wybór zależy od możliwości montażu oraz preferencji. W każdym przypadku doskonale chronią one wnętrze, zapewniając ciszę, chroniąc przed ostrym słońcem i niepowołanym wzrokiem.

tapparellatapparella

Nowoczesne i eleganckie rolety, plisy czy żaluzje. Produkty wykonane w najnowszych technologiach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalny montaż i kompleksową pomoc w doborze poszczególnych modeli. Efektowny design, atrakcyjna cena i pełna funkcjonalność to największe atuty elementów dostępnych w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.