Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

O nas

Szanowni Państwo

Witamy na naszej stronie

Oferujemy drzwi  dla mieszkańców Warszawy i okolic, wytwarzane z materiałów naturalnych i najwyższej jakości od znanych i cenionych na rynku producentów.

W naszej ofercie mamy produkty firm polskich i zagranicznych ,drzwi wewnętrzne jak Porta ,Pol-Skone, Intenso , Erkado , Verte ,Centurion ,InterDoor ,Asilo oraz drzwi zewnętrzne : Gerda ,Wikęd , Agmar

Nasi dostawcy to także firmy  Dierre – drzwi antywłamaniowe oraz Villa Glass Studio producent unikatowych drzwi szklanych , kinkietów , żyrandoli. Firma Villa Glass Studio wykona dla Państwa dowolny wzór i kolor szkła ,które radykalnie zmieni wnętrze.

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja zadowoli osoby nawet najbardziej wymagające, bowiem podstawowym celem  firmy jest dostarczenie Państwu drzwi i  okien estetycznych, modnych  jak i funkcjonalnych o wysokim standardzie wykończenia.

Drzwi, które oferujemy w naszym salonie w Warszawie ul. Grochowska 102, to kolekcja dla poszukujących własnego stylu, innego „smaku” oraz elegancji, która ma zauroczyć każdego od pierwszego spojrzenia.
Wszystkie produkty oferujemy z profesjonalnym montażem.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa we własnym domu, dlatego też polecamy Państwu drzwi Warszawa, Dierre, Gerda, Delta, które są solidne, bezpieczne i podkreślają status. Klasa C upoważnia do mniejszych składek ubezpieczeniowych w Warszawie. W naszej ofercie mamy również drzwi drewniane firmy Agmar i Stolarnia Adam. Drewno jest najstarszym surowcem służącym człowiekowi jako materiał budulcowy, ale i ozdobny zróżnicowana faktura powoduje , że każdy produkt jest niepowtarzalny i gwarantuje „ciepłą” atmosferę w domu.

Nie tylko drzwi stanowią o wyglądzie wnętrza ,ale również okna i to jak zagospodarujemy przestrzeń, to uczyni nasze wnętrze przytulnym lub przestrzennym takim jakie lubimy .

Dlatego mamy w naszej ofercie rolety ,plisy ,rolety rzymskie ,bambusowe, w bardzo dużej gamie kolorystycznej i o różnym przeznaczeniu.

Firmy Tapparella ,Hanarol ,z którymi współpracujemy do sprawdzeni na rynku producenci różnego rodzaju rolet i moskitier

Warszawa to wyjątkowy rynek w Polsce. Wiemy to, dlatego cenimy profesjonalizm.
Oferujemy wsparcie przy projektach i doradztwo w doborze odpowiednich produktów  by wnętrza, w których Państwo zamieszkacie, odwdzięczyły się harmonią i estetyką.

Zapewniamy naszym klientom darmowy transport na terenie Warszawy i okolic w przypadku zakupu z montażem (do 50 km).

Zespół

Salon-Drzwi.pl