Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klamek do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w Państwa domach. Nasza oferta to klamki wykonane z dobrej jakości stali, bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu gwarantujemy ich niezmienny wygląd na lata.

Klamki, które znajdą Państwo w naszym sklepie to różnorodna oferta, bogata kolorystyka w każdym stylu. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo wersje nowoczesne czy klasyczne, klamki są zawsze najwyższej jakości i wyłącznie od uznanych producentów. To gwarancja jakości i dobrego wyglądu.

Bogata oferta klamek do drzwi zewnętrznych

Klamka zewnętrzna, jak i drzwi to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również estetyki. Wszak jest to pierwszy element aranżacji naszego mieszkania czy domu widoczny z zewnątrz i niejako decyduje o dobrym wrażeniu odwiedzających nasz dom gości. Warto zatem wybrać dobrej jakości klamki zewnętrzne.

W naszej ofercie znajdą Państwo najciekawsze propozycje klamek do drzwi zewnętrznych. Styl klamki można z łatwością dopasować do stylu drzwi lub nawet całego domu. Posiadamy klamki nowoczesne, o prostych, minimalistycznych formach, jak i te o ponadczasowej, klasycznej linii, do stylowych drzwi.

Klamki do drzwi pokojowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo również doskonałej jakości klamki do drzwi pokojowych. Nie muszą mieć one funkcji zabezpieczającej, więc można wybrać zupełnie dowolne ich formy i kształty. Mogą być to klamki w formie klasycznej, jak i stylowe gałki do drzwi, a także klamki z zamkiem.

Niezależnie od wyboru, wszystkie nasze klamki oferujemy w konkurencyjnych cenach i dużym wyborze. Posiadamy klamki do drzwi wykonane z różnych materiałów oraz o różnorodnej kolorystyce. Dzięki temu z łatwością dopasują Państwo klamki do swojego wnętrza, podkreślając jego nowoczesny lub klasyczny charakter.

Oferta najlepszych producentów klamek

Stawiamy wyłącznie na najlepszych i uznanych producentów. Nasze klamki są wykonane z najlepszej jakości materiałów, wyjątkowo precyzyjne, trwałe i solidne. Wiemy, że każdy wybrany przez Państwa produkt w naszym sklepie będzie najwyższej jakości i pięknie ozdobi drzwi i całą przestrzeń Państwa domu.