Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe stalowe i metalowe

Oferujemy Państwu najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe. Nasza oferta to drzwi wykonane ze stali i metalu, wyjątkowo solidne i trwałe, a przede wszystkim bardzo bezpieczne. Drzwi stalowe są najlepszą ochrony naszego domu przed nieproszonymi gośćmi, co poprawia bezpieczeństwo i komfort naszych bliskich.

W doborze oferowanego przez nas asortymentu postawiliśmy wyłącznie na uznanych producentów, którzy od lat zabezpieczają Państwa domy. Dzięki temu wiemy, że otrzymują Państwo najwyższej jakości produkty, wykonane wyjątkowo solidnie i trwale. Dodatkowo oferujemy je w bardzo konkurencyjnych cenach.

Specjalne wzmocnienia drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne muszą być przede wszystkim bezpieczne. Systemy zabezpieczeń muszą chronić przed potencjalnymi włamaniami na długie lata. Taką ochronę zapewniają jedynie wyjątkowo solidne drzwi ze wzmocnieniami, które są nie do sforsowania dla włamywaczy.

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne posiadają najwyższej jakości systemy antywłamaniowe i wzmocnienia, które chronią wnętrze domu i jego domowników. Dzięki temu mają Państwo gwarancję najlepszego wyboru dla swojego mieszkania, domu, a przede wszystkim najbliższych.

Atrakcyjne i eleganckie wykończenia drzwi wejściowych

Nasze drzwi to jednak nie tylko zabezpieczenie domu, ale również jego ozdoba. Dopasowane do stylu aranżacji całego domu stanowią jego pierwszą ozdobę. Posiadamy drzwi wejściowe w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym, dlatego każdy z naszych Klientów wybierze bez problemu coś dla siebie.