Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Drzwi Przesuwne

System kasetowy do skrzydeł drewnianych i tafli szklanych

Drzwi przesuwne w systemie kasetowym do skrzydeł drewnianych oraz tafli szklanych charakteryzują się tym, że kaseta, w której chowa się skrzydło może być osłonięta płytą kartono gips,a skrzydło wykończone zgodnie z upodobaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, gdzie liczy się każdy element powierzchni, ale również dla dużych, które zyskują na funkcjonalności. System kasetowy dla drzwi podwójnych składa się z dwóch kaset połączonych prowadnicą górną. Drzwi przesuwają się w przeciwnych kierunkach i chowają w kasetach z lewej i z prawej strony. System do skrzydeł drewnianych można zamówić z dowolnym modelem skrzydła z oferty, sytemy do tafli szklanych dostępne są z taflami przeźroczystymi, piaskowanymi (Alba 1, Alba 2, Alba 3, Alba 4), ANTISOL przeźroczystymi (Brown, Grey, Dark Grey) oraz laminowanymi FOLIA MAT.

ALBA – Piaskowane

Pojedynczy lub podwójny system kasetowo-teleskopowy do skrzydeł drewnianych pozwala na schowanie dwóch skrzydeł w jednej kasecie. Jest to alternatywne rozwiązanie do systemu kasetowego podwójnego w przypadku, gdy miejsce na zabudowę kasety jest ograniczone. Cechą charakterystyczną systemu jest to, iż pierwsze wysuwające się skrzydło ciągnie drugie. System do skrzydeł drewnianych można zamówić z dowolnym modelem skrzydła z oferty.

System naścienny do skrzydeł drewnianych i tafli szklanych

W systemie naściennym drzwi przesuwnych skrzydło przesuwa się po ścianie, zainstalowane na prowadnicy naściennej. W systemie naściennym DIVA z taflą szklaną, tafla mocowana jest za pomocą uchwytów do aluminiowych profili. W systemie naściennym INTERDOOR do skrzydeł drewnianych zastosowane są uchwyty drzwiowe z maskownicą  oraz tunelem. W systemie Diva do skrzydeł drewnianych montowany w skrzydle układ jezdny systemu jest niewidoczny dla użtkownika (system nie wymaga stosowania maskownicy ani tunelu).