Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne Agmar

Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne AgmarDrzwi wewnątrz naszego domu muszą spełniać wiele wymogów, dlatego tak istotny jest ich odpowiedni dobór. Obecnie, drzwi są „wizytówką” każdego pomieszczenia i świadczą o charakterze pokoju, zanim jeszcze zaprosimy do niego naszych gości. Właściwie dobrane drzwi powinny być funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale również stylowe, a nawet intrygujące w swym kształcie. Drzwi wewnętrzne chronią naszą prywatność, a także pomagają stworzyć własny kąt dla każdego z domowników. Wyczaruj zupełnie nowy styl dla swojego domu! Sosnowe bądź dębowe drzwi o grubości 40 mm to świetny sposób na idealne dopełnienie każdego wnętrza.

Drzwi wewnętrzne Agmar, dostępne w Salon Drzwi Warszawa,  występują też w wersjach:

  • przylgowe w okleinie sosnowej
  • przylgowe w okleinie dębowej

Drzwi bezprzylgowe zapewnią jednolitą powierzchnię ścian

Drzwi bezprzylgowe zaliczają się do nowoczesnych nie tylko pod względem ich konstrukcji, ale również wyglądu. Ich cechą charakterystyczną jest stworzenie po zamknięciu skrzydła jednej płaszczyzny z ościeżnicą. Jedynym jej zakłóceniem jest niewielka szczelina, jaka pozostaje pomiędzy tymi elementami. Jednak, jeśli drzwi pokojowe tego typu są bardzo dobrze spasowane, szczelina pozostaje niemal niewidoczna. Taki efekt wizualny wynika ze specjalnej konstrukcji skrzydła, które dosłownie chowa się w ościeżnicy. Ukryte są również zawiasy, które pozostają niewidoczne po zamknięciu drzwi.

Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne z kolekcji Agmar świetnie komponują się z boazerią, panelami czy parkietem o starannie dobranej kolorystyce. Dodatkowym elementem dekoracyjnym mogą być przeszklenia lub specjalne metalowe listwy w kolorze naturalnym lub czarnym. Te pierwsze zapewniają dostęp światła dziennego. Drugie – urozmaicają płaszczyznę drzwi, która w przypadku modeli bezprzylgowych, jest powiększona o szerokość ościeżnicy.

Bezprzylgowe drzwi, które możesz zamówić w naszym salonie w Warszawie, są dostępne w okleinie sosnowej i dębowej.

Bezprzylgowe drzwi Prima

Drzwi bezprzylgowe o wyjątkowej estetyce

Wśród modeli Agmar znajdziesz konstrukcje bezprzylgowe wykonane z myślą o klasycznych i stylowych aranżacjach wnętrz. Wszystkie charakteryzują się bardzo starannym wykonaniem i precyzyjnym dopasowaniem poszczególnych elementów. Dzięki temu drzwi pokojowe są komfortowe w użyciu, niezawodne i wyjątkowo estetyczne. Dodatkowym atutem jest różnorodność wzornicza, o którą producent zadbał w każdej kolekcji.

Drzwi bezprzylgowe klasyczne wyróżniają się harmonią, rytmem i uporządkowaniem. Dominują w nich elementy prostokątne w układzie poziomym lub pionowym. Wykonane z drewna sosnowego lub dębowego są dostępne w jasnych i ciemnych odcieniach, które możesz dopasować do aranżacji wnętrza. Podobna kolorystyka charakteryzuje też kolekcję Soft Line, w której wyróżnikiem są łukowate linie paneli drzwiowych i elementów przeszklonych. Na wyjątkową estetykę drzwi wewnętrznych Agmar wpływają też różne dodatki. Są to zarówno progi i opaski, jak i różne okucia – zawiasy, klamki, rozety, wizjery czy wkładki do zamków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi bezprzylgowych i kontaktu ze sklepem w Warszawie: tel. 22 119 00 50 lub e-mail: biuro@salon-drzwi.pl