Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Drzwi Wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to istotny element całej aranżacji wnętrza. Drzwi muszą być jednak nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim trwałe i solidnie wykonane, aby ciągłe, wieloletnie użytkowanie nie narażało je na uszkodzenia mechaniczne, nadmierne zabrudzenia i konieczność wymiany co kilka lat.

Oferowane przez nas drzwi wewnętrzne to połączenie najwyższej jakości i estetyki. Wykonane z solidnych materiałów najwyższej jakości są idealnym wykończeniem wnętrza na długie lata. W zależności od potrzeb, oferujemy drzwi nowoczesne oraz ponadczasową klasykę.

Drzwi Warszawa IntensoDrzwi Warszawa PortaDrzwi Warszawa VerteDrzwi Warszawa Dre
Drzwi Warszawa InvadoDrzwi Warszawa InterdoorLogo Pol Skone

Oferujemy drzwi przesuwne i harmonijkowe/łamane

Różnorodne, czasem trudne wnętrza wymagają pomysłowych rozwiązań dla komfortu i estetycznego wyglądu przestrzeni. Kiedy przestrzeń nie pozwala na zamontowanie drzwi tradycyjnych, doskonałym rozwiązaniem są drzwi przesuwne i harmonijkowe. Świetnie wykorzystują one przestrzeń i doskonale wyglądają.

Drzwi przesuwne i harmonijkowe stosuje się również ze względów aranżacyjnych, również w miejscach, gdzie przestrzeń pozwala na inny wybór. Oferowane w naszym sklepie drzwi przesuwne i harmonijkowe to wygoda, oszczędność przestrzeni i modne, funkcjonalne wnętrze, z trwałością na długie lata.

Specjalna oferta drzwi łazienkowych

Drzwi łazienkowe powinny być spójne ze stylem całego mieszkania oraz pozostałych drzwi we wnętrzu. Poza jednak aspektem estetycznym, muszą one pełnić jeszcze funkcję wentylacyjną, aby przepływ powietrza w pomieszczeniu wilgotnym był prawidłowy. Dzięki temu mieszkanie jest wolne od pleśni i zawilgoceń.

Drzwi łazienkowe w naszej ofercie to produkty równie trwałe i estetyczne jak pozostałe drzwi wewnętrzne, jednak zawierają one również elementy, które pozwalają na wentylację łazienki, czyli otwory w dolnej części. Dzięki temu zapewniają komfort użytkowników i bezpieczeństwo mieszkania.

Modne drzwi białe

Niezwykle modne są obecnie drzwi białe. Pięknie uzupełniają one aranżacje skandynawskie, minimalistyczne i w stylu prowansalskim. Modne, nowoczesne, jak i klasyczne drzwi białe znajdą Państwo w ofercie naszego salonu w niskiej cenie i wyłącznie najwyższej jakości.