Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne Hormann

Dlaczego warto rozważyć montaż bramy uchylnej Hormann w swoim domu? Przede wszystkim z tego powodu, że produkty tej niemieckiej marki zapewniają doskonałą jakość i niezawodność przez wiele lat. Bramy wyposażone są w specjalne mechanizmy wspomagające napęd – sprężyny naciągowe usprawniają jego działanie, chroniąc przy tym napęd przed uszkodzeniem czy nawet opadnięciem. Potwierdzeniem najwyższych standardów jakościowych niemieckich produktów są także doskonałe warunki gwarancji – 10 lat na samą bramę oraz 5 lat na działanie mechanizmu.

Bramy uchylne Wiśniowski

Jedno z najprostszych i najpopularniejszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Nieskomplikowana konstrukcja oraz precyzyjne wykonanie połączone z wysoką jakością materiałów sprawią, że tego rodzaju bramy przez wiele lat niezawodnie służyć będą w Państwa domu. Aby zapewnić bramom jeszcze lepszą wytrzymałość, zostały one wykonane z ocynkowanej blachy stalowej, co daje idealną odporność na działanie korozji.

Bramy uchylne Wiśniowski

Bramy uchylne Wiśniowski

W naszej ofercie znajdą Państwo uchylne skrzydła w kilkunastu różnych wariantach. Dostępne są zarówno modele z poziomymi, jak również pionowymi przetłoczeniami. A co jeszcze lepsze, brama wjazdowa do garażu wcale nie musi być nudnym dodatkiem! Projektanci firmy Wiśniowski zadbali o to, by te elementy także mogły się wyróżnić i dopasować do stylistyki elewacji domu. Niektóre z modeli bram uchylnych można wyposażyć w specjalne, ozdobne aplikacje montowane między panelami skrzydła. W standardowej ofercie znajdują się takie kolory jak stal nierdzewna, złoty dąb oraz orzech, ale mogą Państwo wybrać niemalże dowolną barwę z palety kolorów RAL!