Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bramy garażowe roletowe

Bramy roletowe Hormann

Poszukują Państwo sposobu na zwiększenie ilości miejsca w swoim garażu? Rolowane bramy od firmy Hormann to idealne rozwiązanie! Konstrukcja drzwi garażowych sprawia, że ilość przestrzeni, zarówno w samym garażu jak również przed jego wrotami znacznie wzrośnie. A poza tym, rolowane bramy zajmują także niewielką ilość miejsca w obszarze sufitu, co znacznie ułatwia sensowne wykorzystanie tejże przestrzeni. Te produkty są jednak nie tylko praktyczne, ale także trwałe – wykonane z trwałego i niewrażliwego na korozję aluminium, zostały dodatkowo wypełnione poliuretanową pianką.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolowane bramy garażowe Hormann wykonane w systemie Rollmatic. Wszystkie te bramy wyposażone są w nowoczesny napęd zaprojektowany przez producenta, dzięki czemu zapewni on nieprzerwaną niezawodność przez wiele lat eksploatacji. Dodatkowo, sterowanie taką bramą jest wyjątkowo proste – specjalne funkcje łagodnego zatrzymania oraz rozruchu, wyposażone dodatkowo w oświetlenie i dedykowany przycisk sterujący sprawiają, że bez problemu możemy nimi sterować.

Bramy roletowe Wiśniowski

Bramy roletowe Wiśniowski to prawdziwi mistrzowie komfortu! I nie chodzi tu już nawet wcale o wygodę ich użytkowania (każda z nich wyposażona jest w napęd), ale przede wszystkim o doskonałą izolację termiczną i akustyczną jaką zapewnią. Perfekcyjna ochrona przed zimnem oraz zewnętrznymi dźwiękami jest możliwa dzięki zastosowaniu szeregu uszczelek: dolnej komorowej, uszczelki umieszczonej na nadprożu, a także specjalnym rozwiązaniom typu szczotkowego umieszczonych w prowadnicach. W ofercie mamy 2 rodzaje profili: 77 i 100 mm.

Bramy roletowe Wiśniowski

Bramy roletowe Wiśniowski

A poza tym, bramy roletowe to idealny sposób na zaoszczędzenie miejsca w garażu. Ich prowadnice zamontowane są wzdłuż bocznych krawędzie otworu, dzięki czemu cała konstrukcja zajmuje mniej miejsca. Poza tym, kurtyna bramy roletowej w prosty sposób nawija się na specjalny wał ukryty w skrzynce, zaoszczędzając przy tym mnóstwo przestrzeni przy samym suficie, której w standardowych bramach po prostu by zabrakło. To zaoszczędzone miejsce mogą Państwo zaaranżować w praktycznie dowolny sposób – na przykład, montując dodatkowe oświetlenie garażu, instalując miejsce na bagażnik dachowy z auta czy nawet narty.