Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe Hormann

Jednym z głównych produktów marki Hormann jakie mamy w swojej ofercie są bramy segmentowe. Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je stosować praktycznie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego jaki kształt ma otwór wjazdowy do garażu (czy to prostokątny, łukowy czy też skośny), brama segmentowa sprawdzi się bezproblemowo. A poza tym, wybór bram segmentowych od Hormann to także pewność doskonałego wyglądu bramy – każdy element jest idealnie dopasowany do całości! Czy to ościeżnice czy wykończenia przysłon wyrównującej nadproża – całość jest perfekcyjnie dopasowana do segmentów bram.

Segmentowe bramy garażowe niemieckiej firmy Hormann to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość oraz perfekcyjny poziom bezpieczeństwa czy wygody użytkowania. Doskonała izolacyjność cieplna (w zależności od modelu – nawet 15% lepsza!) oraz odporność na korozję. Poza tym, bramy segmentowe Hormann to także pewność zabezpieczenia przed amatorami cudzej własności. Specjalne rozwiązania umożliwiają automatyczne ryglowanie w prowadnicy, zapobiegające podważeniu samej bramy. Co istotne, jest to blokada, więc idealnie działać będzie także w sytuacji braku zasilania.

Bramy segmentowe Wiśniowski

Oferujemy bramy segmentowe marki Wiśniowski w 3 liniach produktowych: Prime, UniPro oraz Unitherm. Systemy bram nowej generacji od tego polskiego producenta to pewność idealnej jakości, uzyskiwanej dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych. Segmentowe bramy Prime to idealne połączenie przyciągającego wzrok designu, najwyższej jakości oraz doskonałego bezpieczeństwa. Z kolei rozwiązania segmentowe z linii Unitherm pozwolą sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu. Produkty dostępne w ramach tej linii modelowej zapewniają także perfekcyjny poziom izolacyjności cieplnej – oferowane w ramach serii Unitherm modele mają izolacyjność na poziomie 0,33 W/m2K. A modele z serii UniPro to genialne rozwiązanie na utrzymanie doskonałej ciszy w garażu. Współczynnik tłumienia dźwięku wynosi tam 23 dB.

Brama segmentowa UniTherm

Brama segmentowa UniTherm Wiśniowski

Jeżeli poszukują Państwo bramy, która stanie się integralną częścią wyglądu domu, a nie tylko mało ciekawym dodatkiem, bramy Wiśniowski będą doskonałym wyborem. Kilka struktur oraz wzorów do wyboru, a także przebogata gama kolorów – bramy tej firmy mogą być pomalowane na jedną z 200 barw z palety RAL, dzięki czemu łatwo dobiorą Państwo takie rozwiązanie, które idealnie pasować będzie do wystroju Państwa budynku. Bramy marki Wiśniowski to także najwyższa funkcjonalność oraz bezpieczeństwo – system uszczelek, dodatkowe hamulce oraz elastyczne osłony między panelami sprawiają, że te produkty są absolutnymi liderami rynku w zakresie bezpieczeństwa.