Salon Drzwi – Warszawa
ul. Grochowska 102 lok U.2
04-301Warszawa
tel. 22 119 00 50
mail: biuro@salon-drzwi.pl

Bramy garażowe

Bramy garażowe Hormann

logo hormann

Niesamowita historia niemieckiego producenta bram rozpoczęła się w latach 30 ubiegłego wieku, kiedy to w niewielkiej mieścinie Steinhagen powstała rodzinna firma, która już wkrótce miała zawojować świat. Zresztą do dziś Hormann pozostaje w rękach jednej rodziny – prowadzone jest już przez czwarte pokolenie. Typowa dla Niemców precyzja oraz szalona wręcz dbałość o wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych, szczegółów sprawiają, że w całej Europie marka Hormann już dawno stała się synonimem perfekcyjnego poziomu bezpieczeństwa oraz najwyższej wygody użytkowania. Nasz kraj nie jest tu wyjątkiem – marka obecna jest na polskim rynku od 1992 i jest jednym z liderów sprzedaży w tym segmencie rynku.

Co decyduje o jakości? Wszystkie komponenty firmy Hörmann produkowane w jednej z 27 fabryk koncernu na całym świecie tworzone są zgodnie ze standardem europejskiej normy DIN ISO 9001. To najwyższy standard i pewność spełnienia norm PN-EN 13241-1. Poza tym, Hormann to lider innowacji. Dość powiedzieć, że jako pierwsza firma na świecie Niemcy zaczęli oferować garażowe bramy typu uchylnego. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące komponenty od Hormann: bramy segmentowe, bramy roletowe, bramy uchylne, a także wszelkiego rodzaju dodatki, w rodzaju niezbędnej do ich funkcjonowania automatyki czy napędów bramowych.

Bramy garażowe Wiśniowski

logo wiśniowski

Firma Wiśniowski to jeden z największych polskich producentów bram garażowych, przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. Obecna na rynku od 1989, jest jednym z głównych towarów eksportowych naszego kraju – produkty nowosądeckiej firmy z roku na rok zdobywają coraz większe uznanie w całej Europie. Nieustanne inwestycje w rozwój i innowacje sprawiają, że produkty Wiśniowski mogą śmiało konkurować ze znanymi na całym świecie konkurentami z Niemiec, Włoch czy Francji.

Jakie są przewagi konkurencyjne polskiego producenta bram? Przede wszystkim fakt, że praktycznie większość asortymentu projektowana jest we własnych biurach konstrukcyjnych tego przedsiębiorstwa. Pełna automatyzacja procesów produkcji przekłada się z kolei na idealną dokładność i perfekcyjną jakość wszystkich produktów. Dodatkowo, stały i niczym nieprzerwany potok inwestycji w najlepsze surowce oraz optymalizację procedur produkcji sprawiają, że produkty tej polskiej marki w idealny sposób łączą najwyższą jakość wykonania, wieloletnią trwałość oraz relatywnie niską cenę.